Vážení zákazníci

eshop www.sici-stroje-veritas.cz je v provozu. Průběžně doplňujeme zásoby a objednávky odesíláme do 2-3 dnů.
Vyřízení záleží na dostupnosti zboží na vlastních skladech a na skladech dodavatelů, což mohou ovlivnit inventury, které probíhají začátkem roku. Objednávky vyřizujeme podle pořadí, v kterém přicházejí. Děkujeme za pochopení.

 

Maloobchodní prodej šicích strojů v kamenné prodejně je dle nařízení vlády opět zastaven. Děkujeme za pochopení.
Maloobchodní prodej galanterie je dle nařízení vlády povolen - nepřerušen a probíhá u výdejního okénka

 

Osobní odběr (tj. výdej předem objednaného zboží přes internetovou objednávku) je možný ve výdejním okénku dle níže uvedených časů
Je možná platba předem nebo kartou na prodejně nebo hotově. Vyčkejte na SMS, že je zboží připraveno k vyzvednutí.
Doba pro vyzvednutí zásilky z e-shopu je 5 dnů. Po tomto termínu je objednávka zrušena.

 

Kdy můžete očekávat doručení svého zboží v případě odeslání dopravcem DPD, PPL, GLS?
Pokud je zboží v našem příručním nebo centrálním skladu, odešleme Vám je v co nejkratším možném termínu, obvykle je to do 3 dnů. V současnosti může dojít i k delší dodací lhůtě. Objednávky vyřizujeme podle data a dostupnosti zboží.

 

Poradenství po telefonu 725 505 344 či emailu nadále funguje a nebylo zastaveno. Rádi Vám poradíme, který šicí stroj či jiný požadovaný výrobek je pro Vaše potřeby vhodný. Pokud voláte na mobilní telefon 725 505 344 a je obsazeno nebo telefon nezvedneme, buďte prosím trpěliví, provoláme Vás zpět, jakmile to bude možné. Často volá současně několik zákazníků a zdá se, že se nedá dovolat. Ani opakované a dlouhé vyzvánění při obsazené lince nepomůže, je pouze náročnější pro personál. Pokud voláte na druhou pevnou linku, bohužel nevidíme, kdo volal a nemůžeme zpět zavolat. Volte tedy prosím raději mobilní číslo.

 

Osobní poradenství na prodejně je z důvodu koronaviru a nařízení vlády zrušeno. Doporučujeme si objednat šicí stroj raději v pohodlí a bezpečí domova. Děkujeme za pochopení.
Předvádění strojů na maloobchodní prodejně Ráj šití je rovněž pozastaveno.

 

Reklamace
Pokud chcete reklamovat výrobek, který jste u nás zakoupili a je v záruční době, je nezbytné doložit fakturu a záruční list, pokud byl vydán, tak jak to ukládá zákon. Bez těchto dokladů nelze výrobek na reklamaci přijmout. Z kapacitních důvodů opravdu nemůžeme dohledávat nákup ve fakturačním systému.

  

Pozáruční opravy
Do odvolání jsou přijímány na opravu a seřízení a údržbu šicí stroje, které byly prokazatelně zakoupeny na Šici Stroje Veritas. Je tedy nezbytné se prokázat fakturou či objednávkou. Stroje bez prokázání nákupu nemůžeme do odvolání přijmout na opravu. Litujeme, ale nemůžeme dohledávat nákup ve fakturačním systému. Děkujeme za pochopení.

 

Váš rádce a specialista na šití

www.sici-stroje-veritas.cz
tel.: 725 505 344
pondělí - čtvrtek: 9 - 17 hod.
pátek: 9 - 15 hod.